Prezenty świąteczne, prezent,

Wnętrzarskie prezenty świąteczne – najciekawsze pomysły na Święta do 100 zł!

Co prawda mamy dopiero połowę listopada, ale niektórzy już rozglądają się za świątecznymi prezentami dla rodziny. Upominki do wnętrza będą świetnym i oryginalnym pomysłem zwłaszcza jeśli osoba, którą obdarujemy będzie korzystała z nich na co dzień i dzięki nim miała miłe wspomnienia, także po Świętach.  Poniżej prezentujemy Wam 3 zapadające w pamięć propozycje pod choinkę.

1. Aksamitna szkatułka na biżuterię

Idealnym prezentem dla siostry czy mamy będzie pudełko na kolczyki, pierścionki czy naszyjniki koniecznie w jakimś miłym, miękkim materiale. W sklepach nie brakuje tego typu propozycji w szerokim przedziale cenowym. Moim zdaniem ta szkatułka z Action będzie najlepszym wyborem.  Ma wielkie lusterko, trzy kolory do wyboru: szary, różowy i czarny oraz jej cena jest zdecydowanie atrakcyjna.

2. Ogromne lustro z wiklinowym wykończeniem

Kolejny pomysł jest przede wszystkim praktyczny, przecież kto z nas nie korzysta z lustra na co dzień. Dlatego warto się postarać, żeby ono również prezentowało się stylowo. Bardzo ładne możemy znaleźć w aplikacji Allegro, a konkretnie to. Jest ono w stylu rustykalnym i ma zachwycające plecenie, a do tego mieści się w budżecie 100 złotych. Z całą pewnością osoba obdarowana nim będzie niezwykle zadowolona z tegorocznego prezentu.

3. Boho poduszka 

Wiadomo przecież, że poduszek nigdy za wiele, prawda?  W kończącym się już roku królował zdecydowanie styl boho, więc dlaczego by tego nie połączyć? Taką uroczą poduszkę możemy znaleźć w ofercie sklepu Pepco. Jest dość duża, ma ładny kształt i mieści się granicach naszego budżetu. Jestem pewna, że z tej propozycji ucieszy się niejedna babcia czy dziewczyna.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie jeszcze inne trendy wnętrzarskie były najbardziej na topie to odsyłam Cię to tego wpisu

Na zakończenie powiem, że nieważne jaki prezent sprawicie swoim najbliższym ważne, żeby prezenty były prosto z serca i sprawiły radość. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi na Święta – aby uszczęśliwiać bliskie naszemu sercu osoby. Mam nadzieję, że wy również otrzymacie trafione prezenty.