Niezawodne kamery IP Hikvision – przegląd rozwiązań

Budowa nowoczesnych systemów telewizji przemysłowej i monitoringu IP wymagają doboru komponentów realizujących szereg zróżnicowanych zadań. W artykule przedstawiamy przegląd rozwiązań, jakie oferują niezawodne kamery IP Hikvision. Gorąco zapraszamy do lektury wpisu!

Jakie rozwiązania oferują kamery IP Hikvision?

Nowoczesne rejestratory oraz monitoring IP to produkty, które zostały wyposażone w szereg innowacyjnych funkcji i technologii podnoszących poziom bezpieczeństwa w monitorowanym obiekcie. Jakie rozwiązania oferują kamery IP Hikvision?

 • Produkty mogą być zintegrowane z istniejącą już instalacją telewizji przemysłowej CCTV.
 • Urządzenia są kompatybilne z uniwersalnym standardem komunikacji ONVIF.
 • Sprzęt może posłużyć do modernizacji systemów w technologii AHD, CVI czy HDTVI.
 • Kamery IP Hikvision są wyposażone w zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazu.
 • Komponenty współpracują z oprogramowaniem oraz aplikacją mobilną do zarządzania.
 • Rejestratory IP Hikvision mogą obsługiwać wiele kanałów cyfrowych i analogowych.

Warto dodać, iż opisywany sprzęt oferuje obsługę transmisji i zapisu obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K UHD, dzięki czemu zyskujemy gwarancję najwyższej szczegółowości rejestrowanego sygnału video bez żadnych kompromisów.

Kamery IP i rejestratory IP Hikvision – najważniejsze parametry

Profesjonalne rozwiązania z zakresu IP Camera do monitoringu wizyjnego oferują rozmaite funkcje dla swoich użytkowników niezależnie od zastosowania. Przedstawmy zatem najważniejsze parametry, jakimi cechują się kamery IP i rejestratory IP Hikvision.

 • Wysokiej klasy przetwornik CMOS zapewniający szczegółowy obraz o dużej rozdzielczości i niskim poziomie szumów.
 • Wbudowane emitery podczerwieni o dużym zasięgu, dzięki którym możliwa jest rejestracja obrazu nawet w słabych warunkach oświetleniowych.
 • Posiadają wbudowane switche zgodne z technologią PoE, co sprawia, iż mogą służyć do zasilania kamer IP Hikvision bez konieczności prowadzenia dodatkowego okablowania.
 • Produkty są dostępne w szeregu różnych wariantów funkcjonalnych, tzn. tubowe, kopułkowe, fisheye czy box oraz termowizyjne.
 • Inteligentne funkcje analizy obrazu, jakie zapewniają urządzenia pozwalają na skuteczną analizę VCA i wykrywanie ruchu intruzów w danej strefie.

Dodajmy, że kamery Hikvision są również dostępne w wersji bezprzewodowej i mogą być podłączone do sieci komputerowej poprzez Wi-Fi – bez użycia kabla Ethernet. Zapewniają szybką transmisję danych niezależnie czy pracują w sieci kablowej LAN, czy radiowej WLAN.

Profesjonalne kamery i monitoring Hikvision – zalety i zastosowania

Tanie i profesjonalne kamery IP i monitoring Hikvision to produkty, które charakteryzują się szeregiem wymiernych zalet determinujących ich szerokie zastosowania w użytku domowym i komercyjnym. Produkty umożliwiają bezproblemową i precyzyjną rejestrację obrazu w godzinach nocnych oraz całodobowy podgląd na żywo z dowolnego miejsca, gdzie użytkownik posiada dostęp do łącza internetowego. Wystarczy smartfon z systemem Android i odpowiednia aplikacja.

Wysokiej klasy kamery Hikvision oraz monitoring IP to hybrydowe rozwiązania z zakresu telewizji przemysłowej. Nowatorskie komponenty umożliwiają łatwą integrację systemów analogowych i cyfrowych. Zastosowanie sprzętu tej marki pozwala na efektywną i tanią modernizację istniejących instalacji CCTV w standardzie AHD, HD-CVI, CVBS czy HD-TVI. Profesjonalne produkty są bezproblemowe w montażu i konfiguracji, a jednocześnie zapewniają wysoki poziom ochrony.

Wybierz sprawdzone kamery IP i rejestratory monitoringu Hikvision!

Jeżeli szukasz wydanych i profesjonalnych rozwiązań z zakresu nowoczesnych instalacji monitorujących CCTV, to wybierz sprawdzone kamery IP i rejestratory monitoringu Hikvision dostępne w bogatej ofercie sklepu internetowego sklep-ecsystem.pl. Doświadczeni doradcy handlowi zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w doborze komponentów oraz przygotują dedykowaną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojego projektu.