Pięć sposobów na nową / starą kuchnię

Farby, tapety, podłogi laminowane… Wszystkie te narzędzia, łatwe w użyciu i niedrogie, wystarczą do natychmiastowego odnowienia Twojej kuchni. To czyste, szybkie rozwiązania, które możesz zrobić sam w kilka godzin. Spróbuj, a zobaczysz, jak te proste materiały dekoracyjne całkowicie odmienią otoczenie. Kiedy skończysz, Twoja kuchnia będzie wyglądać zupełnie inaczej.

  1. Zmień kolor mebli

Jeśli jesteś zmęczony kolorem mebli w swojej kuchni, nałóż na nie warstwę farby. To najszybszy i najtańszy sposób na przekształcenie kuchni, która wyszła z mody. Dowolność kolorów jest nieograniczona. Zwieńczeniem pracy może stać zmiana rączek przy drzwiczkach.

  1. Pomaluj płytki

Jednym z pomysłów na renowację zniszczonych płytek kuchennych jest ich pomalowanie. Praca nie jest tak nudna, jak mogłoby się wydawać, a ściany mają niesamowity efekt.

  1. Wybierz tapetę

Dostępne są wielkoformatowe samoprzylepne tapety w rolkach lub folii z nadrukiem imitującym naturalne materiały, takie jak kamień, drewno czy kafelki, które pozwolą Ci osiągnąć niezwykły efekt.

  1. Zastosuj naklejki dekoracyjne

Idealnie nadają się do ozdabiania drzwi kuchennych lub do wydobycia detali w jednej lub kilku ścianach.

  1. Układanie podłogi

Laminat jest dobrym rozwiązaniem do modernizacji podłóg kuchennych, ponieważ kładąc go na oryginalnej podłodze, zapobiegasz tworzeniu się kurzu i zanieczyszczeń podczas pracy. Istnieje niezliczona ilość opcji dekoracyjnych, nawet przy geometrycznych kształtach i imitacjach naturalnych materiałów, takich jak kamień i drewno.

Istotnym elementem w Twojej kuchni, który po renowacji może wnieść wiele nowego jest zmiana oświetlenia. Tutaj https://einformacje.pl/jak-oswietlic-kuchnie/znajdziesz porady, które zapewnią, że wybór ten nie będzie problemem.